به انجمن خوش آمدید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    کاربر سایت
    دستاورد ها:
    Tagger Second Class3 months registered
    نشان ها:
    Master Tagger

تشکر شده 11 بار در 9 ارسال

Post سوال در مورد ساخت پوسته

لینکها تنها برای اعضای سایت قابل مشاهده میباشد لطفا برای دیدن آن وارد سایت شده و یا ثبت نام کنید

سلام
    من چطوری میتونم در اکتیو اسکین فرمی بسازم که حالت مستطیل شکل نباشه و بشه توی وی بی روی فرم ست کرد
    توجه داشته باشید که منظور اینه که وقتی این پوسته را میدیم به فرم وی بی همینطوری حالت شفاف لود شه - گوشه های ستاره ای را دقت کنید و اگر کلیدی چیزی هم گذاشتم روی فرم وی بی اون هم نمایش داده بشه نه اینکه با freefrom یه فرم شفاف بسازیم که وقتی لودش میکنم توی وی بی فقط اون را نشون بده و دیگه محتوای فرم وی بی مون را نشون نده .

فرم وقتی میخوام بسازم در اکتیو اسکین ، زمانی که از تصاویر شفاف یا دارای کانال الفا استفاده میکنم تصویر را خوب نمایش نمیده مثلا همین گوشه های ستاره ای شکل را خراب نشون میده هم در تست خوده اکتیو اسکین هم در وی بی اما اگر به صورت freeform بسازیم این مشکل پیدا نمیشه .
    خواستید بگید تا بیشتر توضیح بدم
    به ای دی یاهو هم پیام بدین اگر میتونید کمک کنید و بیشتر صحبت کنیم در موردش .
    ویرایش توسط Black_Storm : 09-15-2014 در ساعت 06:58 AM
    حضرت امیر : (حماقتى بالاتر از فخر فروشى نيست) - لا حُمقَ أعظَمُ مِن الفَخْرِ .ميزان الحكمه ج3 ص 238 .
    حضرت امیر : هر گاه عقل کامل گردد ، سخن اندک شود\إِذَا تَمَّ الْعَقْلُ نَقَصَ الْکَلَامُ (نهج البلاغه – حکمت ۷۱) .

2. کاربر مقابل از Black_Storm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mhbozorgi340 (01-09-2017)

کاربر سایت
    دستاورد ها:
    نشان ها:
    Master Tagger

Werwrrw راهنمایی بیشتر :

واسه اینکه بهتر متوجه بشید این فایل را ساختم و ضمیمه کردم ، دانلود کنید ، فقط حتما باید active skin را داشته باشید تا اجرا بشه.
    این الان به صورت freeform طراحی شده اما همین پوسته را به صورت form که بخواییم طراحی کنیم چطوری میشه ؟
    وقتی به صورت فرم طراحی میکنیم معمولا خراب نشون داده میشه حتی اگر ما در زیر مجموعه فرمی که طراحی میکنیم از freeform ها استفاده کنیم
    فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: rar demo.rar (25.0 کیلو بایت, 1 مشاهدات)
    حضرت امیر : (حماقتى بالاتر از فخر فروشى نيست) - لا حُمقَ أعظَمُ مِن الفَخْرِ .ميزان الحكمه ج3 ص 238 .
    حضرت امیر : هر گاه عقل کامل گردد ، سخن اندک شود\إِذَا تَمَّ الْعَقْلُ نَقَصَ الْکَلَامُ (نهج البلاغه – حکمت ۷۱) .

کاربر سایت
    دستاورد ها:
    نشان ها:
    Master Tagger

Werwrrw نمونه جدیدتر

واسه نمونه بیشتر فایل جدیدتر هم که شامل دو نوع فرم هست هم ضمیمه کردم.
    ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه.
    • نوع فایل: rar demo2.rar (51.4 کیلو بایت, 4 مشاهدات)

کلمات کلیدی این موضوع