به انجمن خوش آمدید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    کاربر سایت
    پیشروی سطح: %99 ، امتیاز مورد نیاز برای رسیدن به سطح بعدی: 0
    فعالیت کل: %99.2
    دستاورد ها:
    1000 Experience PointsVeteranOverdrive

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

Greenlight درخواست آموزش برنامه های کریپت کننده ی تروجان ها و...

سلام!

میخواستم بدونم این برنامه ها چطور کار میکنن و یعنی چی که مثلا ی الگو ی کریپت خاصی دارن و این الگو خیلی طول میکشه ک توسط آنتی ویروس ها کشف بشه و...

آقا محسن عزیز اگه میشه ی مقاله ی کامل در مورد این کریپتر ها درست کنید ممنون میشم
    و اینکه سورس ی کریپتر که بتونیم الگوشو خودمون تغییر بدیم بذارین وساه دانلود ممنون

مدیر کل سایت
    فعالیت کل: %0
    دستاورد ها:
    Created Blog entryOverdriveTagger Second Class10000 Experience PointsVeteran

تشکر شده 132 بار در 98 ارسال
    سلام متاسفانه وقت نوشتن مقاله رو ندارم ولی در کل کریپت یعنی شما کدهای فایل رو به یک چیز غیرقابل تشخیص یا غیر قابل فهم تبدیل کنی و در هنگام فراخونی فایل دوباره از حالت غیرقایل تشخیص به کد اصلی تغییر و فایل را اجرا کنید به طور مثال من میخوام کد mortalvb رو کریپت کنم الگوهای کریپت زیاده مثلا Base64 رایج ترین هست یا Xor و upx و....حالا من میخوام از الگوی خودم استفاده کنم مثلا میام کد اسکی تک تک کاراکترها رو میخونم و 2 عدد بهشون اضافه میکنم و بصورت کارکتر مینویسم که میشه oqtvcnxd حالا با استفاده از خصوصیت سرور کلاینت یا RunPE یک سورس مینویسیم که در هنگام اجرای فایل تمام کارکتر های مارو خونده و از کد اسکی اونها 2 عدد کم کنه سپس کدهای جدید رو در قالب فایل جدید یا در حافظه رم اجرا کنه
    اینجوری آنتی ویروس نمیتونه کد oqtvcnxd رو تشخصی بده در صورتیکه کد اصلی من mortalvb هست و هر زمان که آنتی بشناسه من الگوریتمم رو عوض میکنم
    اگه میخوای مثل عقاب باشی با عقاب پرواز کن ، کسی که با گنجیشک پرواز میکنه هیچ وقت مثل عقاب نمیشه

مورتال سرور ارائه دهنده سرور های مجازی قدرتمند با امنیت بالا

MortalServer.com

YID : lvlortalkombat

آدرس تلگرام:

لینکها تنها برای اعضای سایت قابل مشاهده میباشد لطفا برای دیدن آن وارد سایت شده و یا ثبت نام کنید

3. کاربر مقابل از MortalKombat عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

krengaroo (01-26-2017)

کاربر سایت
    فعالیت کل: %99.2
    دستاورد ها:
    1000 Experience PointsVeteranOverdrive

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MortalKombat نمایش پست ها
    سلام متاسفانه وقت نوشتن مقاله رو ندارم ولی در کل کریپت یعنی شما کدهای فایل رو به یک چیز غیرقابل تشخیص یا غیر قابل فهم تبدیل کنی و در هنگام فراخونی فایل دوباره از حالت غیرقایل تشخیص به کد اصلی تغییر و فایل را اجرا کنید به طور مثال من میخوام کد mortalvb رو کریپت کنم الگوهای کریپت زیاده مثلا Base64 رایج ترین هست یا Xor و upx و....حالا من میخوام از الگوی خودم استفاده کنم مثلا میام کد اسکی تک تک کاراکترها رو میخونم و 2 عدد بهشون اضافه میکنم و بصورت کارکتر مینویسم که میشه oqtvcnxd حالا با استفاده از خصوصیت سرور کلاینت یا RunPE یک سورس مینویسیم که در هنگام اجرای فایل تمام کارکتر های مارو خونده و از کد اسکی اونها 2 عدد کم کنه سپس کدهای جدید رو در قالب فایل جدید یا در حافظه رم اجرا کنه
    اینجوری آنتی ویروس نمیتونه کد oqtvcnxd رو تشخصی بده در صورتیکه کد اصلی من mortalvb هست و هر زمان که آنتی بشناسه من الگوریتمم رو عوض میکنم

تشکر ولی این واقعا نیاز به مقاله ی کامل داره همراه با مثال و..

اگه بتونید مقاله ای در این باب بنویسید و برای فروش بذارید فکر کنم سود خوبی نسیبتون بشه